Hlavní stránka Zpět
Hlavní strana
Články ZDARMA
ZDARMA vzorová nájemní smlouva
Názory pronajímatelů, kteří kurz využívají
Jak kurz získat
Kdo kurz připravil
Pouze pro klienty
 

Článek č.87 Prodělávat na prázdném bytě nebo do něj pustit nájemce s exekucí?

Na toto téma jsme nedávno narazili s realitní makléřkou, která upozornila na praktický problém s hledáním solidních nájemců:

"Čtu všechny vaše články a moc si toho vážím, mám od vás již oba kompletní kurzy a jsem spokojená i s pravidelnými poučnými články a texty. Pronajímám naše byty i byty klientů. Často se na prohlídkách setkávám se sympatickými zájemci-nájemníky, ale s exekucemi, s insolvencemi, tak to stále řeším. Nemůžu totiž všechny odmítat: To bych pak měla byt prázdný i několik měsíců. Tak by mě zajímal váš pohled a zkušenost s takovými lidmi..."

Má pravdu.

Lidí, kteří přišli v exekuci či insolvenci o majetek, je bohužel víc a víc. A někde bydlet musí. Protože o svůj byt/dům přišli, právě nájemní bydlení je často jejich jedinou možností.

Jak tedy reagovat, když máme na prohlídce před sebou zájemce o nájem bytu, který se nám jinak líbí, ale kaňkou na jeho resumé je fakt, že má za sebou exekuci/insolvenci? Nebo takovým řízením aktuálně prochází?

Rád bych v této chvíli řekl, že máme křišťálovou kouli, přes kterou se podíváme do budoucnosti a zjistíme, zda nám nájemce bude platit, když ostatním neplatil... ale nemáme.

Když ale vyhodnotíme situaci s rozvahou, uvidíme následující...

...

Chcete-li ZDARMA získat celý text článku, stačí vyplnit vaši emailovou adresu a obratem vám jej zašleme. Vaše adresa je v bezpečí, nikomu ji nepředáme a zašleme vám jen to, co jste si vyžádali.

Pošlete mi prosím celý článek ZDARMA na adresu...
 Váš email:
 

   
 

Chcete ZDARMA získat minisérii "7 nebezpečných chyb,
které majitele bytů při jejich pronajímání zbytečně
připravují o peníze... a jak se jich vyvarovat"?

Zadejte svůj e-mail a každý den po dobu jednoho týdne získáte důležitý tip pro výhodnou koupi bytu a jeho pronajímání.

 
www.JakPronajimatByty.cz © Copyright 2017, Realitní centrum s.r.o. , Kontakt: info@jakpronajimatbyty.cz